LVIV.COM

На Угорській відкривається інноваційна школа КМДШ: як там буде? (Відео)

На Угорській відкривається інноваційна школа КМДШ: як там буде? (Відео)

Через два місяці в районі Нового Львова відкриється ще одна локація Креативної Міжнародної Дитячої Школи (КМДШ). Це приватна школа повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов.


Партнерська публікація з КМДШ

Що таке КМДШ?

Це мережа шкіл повного дня, які 8 років функціонують у двох містах України – Києві та Львові. Головна мета школи полягає в тому, щоб діти мали достатньо знань, цінностей та впевненості для того, щоб робити вибір та формувати своє майбутнє. Тому кожну тему учні закріплюють проєктом, дослідом, експериментом, творчою діяльністю. В старших класах передбачена профорієнтація, учні відвідують реальні підприємства, беруть участь в соціальних та бізнес проєктах.

Як там вчать?

Велику увагу приділяють розвитку компетенцій, таких як критичне, креативне та позитивне мислення, вміння працювати в команді, helicopter view, адаптивність. Тому учні часто на заняттях працюють в групах, захищають проєктні роботи, вчаться висловлювати свою точку зору на різноманітних конференціях. Наприклад, однією з традицій КМДШ є симуляційна гра Модель ООН, на якій учасники обговорюють глобальні проблеми у форматі Генеральної Асамблеї ООН.

З третього класу учень КМДШ може вивчати другу іноземну мову (окрім англійської) на вибір – німецька, польська, французька.

А ще в КМДШ учні можуть розвивати таланти, тому школярам пропонують широкий вибір додаткових гуртків, клубів та секцій. Детальніше про школу ми писали на прикладі власного досвіду.

Де буде нова школа?

Нова локація – вул. Угорська, 14.

Графік навчання: 09:00-18:00

Триває набір учнів до 0-11 класів. Вступні тестування можливі онлайн. Школа запрошує батьків на онлайн-зустріч та на екскурсію на новій локації. Деталі за посиланням.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають