LVIV.COM

На скільки зросте населення Землі через 25 років – дослідження ООН

На скільки зросте населення Землі через 25 років - дослідження ООН

Кількість населення на Землі не тільки збільшується, воно також і “старіє” – за 25 років кількість літніх людей збільшиться в середньому на 8%, йдеться у звіті комісії ООН з народонаселення і розвитку.


Що відбувається?

Дослідження комісії ООН з народонаселення і розвитку показало, що до 2050 року населення на Землі зросте на 2 мільярди осіб. Зараз на планеті живе 7,7 млрд людей, а стане 9,7 млрд.

А до кінця 2100 року населення виросте до 11 мільярдів.

Збільшення кількості населення також супроводжується його урбанізацією та зниженням рівня смертності серед дітей. В ООН також вважають, що приріст населення у майбутньому, зокрема, буде продовжуватись через збільшення кількості жителів міст.

Також кожного року населення Землі все більше старіє – середня тривалість життя збільшиться із 72,3 року (2019 р.) до 73,4 (2030 р.). Таким чином, до 2050 року частка літніх людей у Європі зросте із 19% до 28%, а у Північній Америці – з 16% до 23%. Літніми вважаються люди після 65 років.

“Зростання чисельності населення та економічне зростання спричинили збільшення масштабів виробництва і споживання, що обернулося неймовірними наслідками для довкілля”, – коментує перша заступниця генсека ООН Аміна Мохаммед.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають