LVIV.COM

На площі Двірцевій почався другий етап реконструкції – подивись нову схему руху

На площі Двірцевій почався другий етап реконструкції - подивись нову схему руху

З 25 березня (понеділок) закриють автостанцію біля вокзалу, повідомляє прес-служба ЛМР.


Що відбувається?

З 22 березня почали другий етап реконструкції та ремонту площі Двірцевої. З 8:00 ранку закрили в’їзд на автостанцію для авто. Саму автостанцію закриють 25 березня.

Купити квитки на автобуси можна на парковці біля Залізничного вокзалу та на Приміському вокзалі – там обладнають додаткові каси.

Сьогодні, 22 березня, починається другий етап реконструкції площі Двірцевої. Як повідомляє прес-служба ЛМР, з 8:00 закриють в’їзд для авто на автостанцію, а 25 березня — саму автостанцію.

“Відповідно з 25 березня усі міжнародні рейси будуть відправлятися з парковки біля вокзалу, поруч із зупинкою громадського транспорту. Також звідси будуть відправлятися автобуси, які курсують в Трускавець і в Моршин. Усі інші автобуси, які зараз курсують до Автостанції на пл. Двірцевій, будуть перенесені на Приміський вокзал. Трамваї та міські автобуси курсуватимуть без змін”, — каже заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Рух транспорту біля вокзалу з 8:00 22 березня до 8:00 26 березня організують за цією схемою:

На площі Двірцевій почався другий етап реконструкції - подивись нову схему руху

З 26 березня для проїзду закриють праву частину вулиці Чернівецької, а на лівій організують реверсний рух. Відтак, схема проїзду біля вокзалу виглядатиме так:

На площі Двірцевій почався другий етап реконструкції - подивись нову схему руху

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають