LVIV.COM

На Підзамчі з’явився новий мистецький простір: що там?

На Підзамчі з'явився новий мистецький простір: що там?

У Jam Factory Art Center відкрили новий мистецький простір. AIR Space (artist-in-residence space) стане майданчиком для мистецьких проєктів та резиденцій.


Простір, що знаходиться за адресою вул. Механічна, 5, працюватиме як місце для проведення різнопланових мистецьких заходів та резиденцій – пишуть у ЛМР.

Напередодні відкриття основного комплексу артцентру, Jam Factory продовжує практику розбудови мультидисциплінарних просторів, розпочату з Jam Factory Infopoint, що був основним майданчиком проектів інституції у 2018−2019 роках. Air Space працює як мистецька майстерня для резиденцій, галерея, простір для репетицій, воркшопів, лекцій, кінопоказів. Приміщення обладнане сучасними підвісними системами і галерейним світлом для експонування мистецьких робіт. Тут також є затишне подвір’я для зустрічей і спілкування.

На Підзамчі з'явився новий мистецький простір: що там?

Air Space буде платформою як для діяльності професійного мистецького середовища, так і для взаємодії і співтворення з локальними мешканцями району. Вже зараз у просторі триває міжнародна мистецька резиденція «Я там, де мені добре» в межах програми Magic Carpets, що передбачає серію воркшопів від українських та італійських митців і мисткинь для підлітків Підзамча.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають