LVIV.COM

На львівський трамвай нанесли нову тестову ліврею – заціни

На львівський трамвай нанесли нову тестову ліврею - заціни

Зараз у “Львівелектротрансі” чекають на пропозиції та зауваження, щоб сформувати остаточний вигляд лівреї, повідомляє прес-служба ЛМР.


Що відбувається?

ТвійБро вже писав, що львівський електротранспорт перефарбують у кольори нового бренду, який створили дизайнери.

Конкурс провели 5 жовтня 2018 року, переможцем став проект Костянтина Череповського.

А тепер на трамвай “Електрон” вже нанесли тестову ліврею. Також найближчим часом ліврею планують нанести на модернізований тролейбус “Шкода”.

На львівський трамвай нанесли нову тестову ліврею - заціни

Після цього у ЛКП “Львівелектротрнс” очікують на пропозиції чи зауваження від громадськості для формування остаточного варіанту лівреї та затвердження її рішенням виконавчого комітету. І тільки тоді ліврею буде нанесено на весь новий громадський транспорт Львова.

Зокрема нові 50 тролейбусів, які місто придбає в концерну “Електрон”, мали б бути вже з нанесеною лівреєю.

Оскільки у конкурсі переміг дизайнер, який зараз працює в Чехії, допомагала оформити остаточну пропозицію лівреї Тетяна Абрамович-Стефанишин, дизайнер компанії VITA ADVERTISING, яка також була учасницею конкурсу, однак її варіант не переміг.

За словами Івана Бондара, начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП “Львівелектротранс”, нанесення лівреї на трамвай “Електрон” — це якісний матеріал, німецька плівка, коштувало близько 17 тис. грн. Нанесення лівреї на тролейбус буде дешевшим.

“Нещодавно завершився конкурс щодо оформлення зовнішнього вигляду громадського транспорту Львова. У конкурсі взяли участь 4 учасники. Оголосивши цей конкурс, ми не просто хотіли зробити ліврею — а напрацювати, свого роду, знак якості для транспорту. Відповідно, ліврею не будемо наносити на стару техніку. Можливо лише на техніку після капітального ремонту. Натомість весь новий рухомий склад буде замовлятися у міській лівреї”, — повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають