LVIV.COM

На Львівщині почали працювати мобільні групи, які шукають паліїв трави і гасять пожежі

На Львівщині почали працювати мобільні групи, які шукають паліїв трави і гасять пожежі

За вихідні в області склали 12 протоколів на паліїв, повідомляє Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

На Львівщині почали працювати мобільні групи, в які входять пожежники, поліція і громадські інспектори. Ці люди патрулюють поля, щоб зупинити пожежі і знайти паліїв сухої трави. За 4 квітня в області зареєстрували 118 підпалів, склали 12 протоколів. Штраф за підпал – від 170 гривень.

“Знаю точно, що на Жовківщині організували 7 мобільних груп, до яких входять пожежники, поліція, громадські інспектори. Восьме авто, яке патрулювало поля, – сам голова РДА Роман Черніховський. Це вони відразу зранку зловили “на гарячому” палія трави у Куликові. Потім – у Гряді. За день склали 12 протоколів. На днях я мав особисту розмову на тему патрулів з заступником начальника Держекоінспекції на Львівщині Василем Стрищаком. Співпраця з цією структурою наразі дуже важлива, бо тільки її громадські інспектори в районах мають право складати протоколи на тих, хто палить траву. Нехай поки штраф малий – від 170 грн, але ми мусимо карати порушників закону, бо шкода від підпалів велика і страшна”, – повідомив заступник голови ЛОДА.

ЛОДА та Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації запропонували депутатам Верховної Ради збільшити штрафи за підпали до 42 тисяч гривень і дозволити штрафувати порушників також поліції та пожежникам.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають