LVIV.COM

12 серпня відбудеться благодійний похід на гору Пікуй – долучайся

12 серпня відбудеться благодійний похід на гору Пікуй - долучайся

На гору підніматимуться, щоб зібрати кошти на спеціальний одноколісний візок для людей з інвалідністю, повідомляє прес-служба ЛОДА.


Акція “Мандруй на Пікуй!” проходитиме в межах Міжнародного Дня альпінізму – 12 серпня.

12 серпня відбудеться благодійний похід на гору Пікуй - долучайся

Навіщо?

Мета походу – збір коштів (6000 євро) на спеціальний візок Joёlette («джульєтку») з електропідсилювачем – пристрій, за допомогою якого люди з інвалідністю мандрують горами. Візок потрібен для проекту “On 3 wheels” (“На трьох колесах”).

“Ми з друзями організовуємо походи в гори для людей з інвалідністю. Минулоріч таких походів було 12. У цьому році ми плануємо організувати стільки ж. За допомогою цього візка ми організували уже 5 походів. До нас дуже часто звертаються прості активні українці, що хочуть організувати походи для друзів – осіб з інвалідністю. Тому дуже часто ми надаємо цю “джульєтку” їм у безкоштовне користування. Такий пристрій з електропідсилювачем дозволить економити час і сили під час сходження на вершину”, — розповів співзасновник проекту “2On 3 wheels” та організатор подорожей для осіб з інвалідністю Олександр Луцик.

Як долучитись?

Сходження “Мандруй на Пікуй” відбудеться 12 серпня з с. Верхнє Гусне. Також організують безкоштовний транспорт зі Львова.

Якщо хочеш стати учасником, заповни реєстраційну форму за посиланням або перерахуй кошти за реквізитами.

Піку́й — найвища географічна точка Львівської області. Висота гори — 1408 м.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають