LVIV.COM

На чому економлять українці – подивись дослідження

На чому економлять українці - подивись дослідження

Понад 90% українців економлять свій сімейний бюджет.Н Про це свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group. Опитування проводилося в травні 2019 року.


Тож, бро, якщо ти собі вкотре церуєш шкарпеточки з єдинорожками і думаєш, що ти найбідніший/а в тому світі, то не парся. Точніше, парся, але не так шоб аж дуже.
Разом із тобою церує шкарпеточки 91% відсоток українців. Ще 4 відповіли, що живуть як вареничок у маслі, а 5 – вагалися з відповіддю.

Нє, чекай, куда ти пішов/ла заточити маминих вареничків?

За даними опитування, звичайна українська сім’я заощаджує приблизно за чотирма-п’ятьма статтями сімейного бюджету. Найчастіше економлять на відпочинку та відпустках (54%), одязі і взуттю (52%), продуктах харчування (48%) і комунальних платежах (39%).

Тож якщо ти собі в травні не злітав/ла на Балі, то знай, що разом із тобою почілити в бабці на городі поїхав 91% українців. Ну, таке собі утішання, але ж бабця ще ого-го! Навіть тебе змусила весь город перемотичити.
А як в не купив/ла собі десяту чоколяду з мармулядою, то теж не дуже парся. Бо мозґи випаруються і як ти будеш українську ІТ-сферу розвивати, га?

Опитування проводилося в період з 21 по 30 травня 2019 року серед 2001 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Методом опитування був face-to-face. Максимальна похибка вибірки – 2,2%.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають