LVIV.COM

МВС просить повідомляти про фейкові повідомлення щодо карантину та коронавірусу

МВС просить повідомляти про фейкові повідомлення щодо карантину та коронавірусу

Нагадують, що треба довіряти тільки офіційним повідомленням органів влади, повідомляє прес-служба відомства.


Що відбувається?

Міністерство внутрішніх справ України нагадує, що потрібно критично ставитись до чуток про коронавірус і довіряти тільки офіційним повідомленням від органів влади. Розповсюджувачі фейків у таких умовах мають на меті “поширення паніки та дестабілізації ситуації”.

Міністерство внутрішніх справ просить довіряти лише офіційним повідомленням органів влади та критично ставитися до чуток про коронавірус. Про це

“Інформаційно-аналітичні підрозділи департаменту Кіберполіції фіксують різке збільшення випадків розповсюдження різноманітних чуток та неправдивої інформації у зв’язку із введенням у державі режиму карантину”, — йдеться у повідомленні.

Це стосується повідомлень типу про розпилення над містами вночі дезінфекційних засобів, штрафи за прогулянки з дітьми на вулицях і т.д.

“Просимо вас критично ставитися до таких чуток та повідомляти Департамент кіберполіції Нацполіції про їх поширення за електронною адресою [email protected] та телефоном 0442900110”, — йдеться у повідомленні.

Відомство обіцяє притягувати до відповідальності людей, які поширюють свідомо неправдиву інформацію. Радить читати інформацію про карантинні заходи через інтернет-портали президента, Кабінету міністрів, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають