LVIV.COM

Музика й мистецтво перформансу: 22 травня у Львові буде Ragapop

Музика й мистецтво перформансу: 22 травня у Львові буде Ragapop

Учасниці Dakh Daughters у проєкті Ragapop запрошують львів’ян 22 травня о 20:30 у Нижній Зал Театру Ляльок.


Ragapop — це проєкт учасниць Dakh Daughters Руслани Хазіпової та Ганни Нікітіної в колаборації з Антоном Очеретяним. Ідея гурту полягає в тому, щоб поєднати речі, які любить кожен з учасників, в єдину суміш перформативного мистецтва та музики.

У своєму саунді Ragapop вдало балансує між театральністю, постпанк естетикою та lo-fi електронікою. Перший EP ‘Сяся’ присвячений Івану Франку та повністю базується на його маловідомій поезії, а також геніальному перекладі ‘Царя Едіпа’ Софокла.

Мініальбом був записаний на Кіностудії Довженка з застосуванням старого кінематографічного обладнання з метою використання студії як окремого інструменту.

Ragapop надихається енергією української культури та самобутньо інтерпретує її містику й еротичність. Гурт приваблює фанів своїм студійним звуком й триповими кінематографічними виступами. Їхній перший EP відзначений декількома номінаціями як один з найкращих релізів року, а сингл ‘Гордості’ був представлений на радіо KEXP як частина нової української музики.

Коли: 22 травня

Де: Нижній Зал Театру Ляльок. (площа Данила Галицького, 1)

Квитки за посиланням 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають