LVIV.COM

Мозаїку з магазину “Океан” демонтували

Мозаїку з магазину Океан демонтували

У забудовника кажуть, що забрали ї на реставрацію, пише Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

Як повідомило ГО «Зручне місто», на вулиці Володимира Великого, під час реконструкції магазину “Океан” демонтували стару радянську мозаїку. За попереднім проєктом, мозаїку мали зберегти.
Та у забудовника ( а це «Компанія Ріел-Естейт Груп») стверджують, що реставратори тимчасово забрали мозаїку. Потім встановлять її знову.

Мозаїку з магазину "Океан" демонтували

А у прес-службі ЛМР повідомляють, що Інспекція держархбудконтролю отримала доручення провести позапланову перевірку об’єкта і з’ясувати, чи дотримався забудовник містобудівного законодавства. Якщо раптом виявлять порушення, то місто вимагатиме анулювати дозвіл на початок виконання будівельних робіт, а також винесе припис про зупинення будівельних робіт.

Мозаїку з магазину "Океан" демонтували

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський вважає демонтаж мозаїки вандалізмом.

«Хочу звернутися до забудовника, який зруйнував мозаїку, Володимира Шведа і його «Компанії Ріел-Естейт Груп». Я докладу всіх зусиль, щоби ви більше не будували у Львові. Також закликаю архітектора цього проекту Сергія Іванова-Костецького звернутися до ДАБІ України з заявою про порушення вашого проекту. Якщо ви цього не зробите, то вважатиму вас співучасником акту вандалізму», — говорить він у своєму блозі.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають