LVIV.COM

Motorola повертає легендарну «розкладачку» RAZR за ціною в $1500

Motorola повертає легендарну «розкладачку» RAZR за ціною в $1500

В лютому 2019 року Motorola почне продавати в США оновлену версію класичної «розкладачки» RAZR за ціною в 1,5 тис. доларів. Виробник збирається випустити близько 200 тисяч пристроїв, пише The Wall Street Journal.


За даними видання, новий RAZR стане ексклюзивом оператора Verizon і буде тільки на американському ринку. Старт продажів запланований на лютий, але пристрій ще тестують.

Поки про телефон немає ніякої конкретної інформації, тому невідомо, чи буде він слідувати оригінальному дизайну або просто використовуватиме ім’я класичного телефону.

Ось зображення з патентної заявки Motorola, яка знаходиться у відомстві з патентів і товарних знаків США (United States Patent and Trademark Office, USPTO).

Motorola повертає легендарну «розкладачку» RAZR за ціною в $1500 Motorola повертає легендарну «розкладачку» RAZR за ціною в $1500 Motorola повертає легендарну «розкладачку» RAZR за ціною в $1500 Motorola повертає легендарну «розкладачку» RAZR за ціною в $1500 Motorola повертає легендарну «розкладачку» RAZR за ціною в $1500 Motorola повертає легендарну «розкладачку» RAZR за ціною в $1500 Motorola повертає легендарну «розкладачку» RAZR за ціною в $1500

Motorola не вперше намагається повернути бренд RAZR на ринок. У 2011 і 2012 роках компанія спільно з Verizon вже випускала Droid RAZR в форматі звичайного смартфону.

Motorola повертає легендарну «розкладачку» RAZR за ціною в $1500

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають