LVIV.COM

Міносвіти рекомендує школам піти на канікули, а ЗВО — на дистанційне навчання через погіршення епідситуації

Міносвіти рекомендує школам піти на канікули, а ЗВО — на дистанційне навчання через погіршення епідситуації

Також рекомендують студентам виїхати з гуртожитків, пише у Telegram в.о. міністра освіти.


Що відбувається?

Через погіршення епідеміологічної ситуації в країні Міністерство освіти хоче відправити всі школи на двотижневі канікули, а університети – на повністю дистанційне навчання. З 12 жовтня до всіх закладів загальної середньої освіти розішлють рекомендаційні листи щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня.

А закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) буде рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада. Також наполегливо рекомендують виселити усіх студентів з гуртожитків. Та в офіційному документі МОН буде лише рекомендація щодо від’їзду з гуртожитків додому.

Вона не стосується дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; студентів з тимчасово окупованих територій, “червоних” карантинних зон та інших.

Також ці рекомендації, за словами Шкарлета, зобов’язували адміністрації вишів зберегти місця проживання студентів у гуртожитку перерахувати сплачені за гуртожиток кошти (у разі виїзду з гуртожитку з 15.10.20 до 15.11.20).

Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням рекомендацій МОЗ.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають