LVIV.COM

Менше жовтого: у які кольори перефарбують львівський громадський транспорт

Менше жовтого: у які кольори перефарбують львівський громадський транспорт

Переможцем конкурсу на найкраще брендування міського транспорту Львова став дизайнер Костянтин Череповський, повідомляє прес-служба ЛМР.


В конкурсі, який оголосила міська рада, взяли участь чотири дизайнери: Назарій Кондратюк, Тетяна Стефанишин, Назар Хітреня та Костянтин Череповський. Кожен з них представив свій варіант нової лівреї для громадського транспорту міста.

Переможцем став Костянтин Череповський – він запропонував зменшити кількість жовтого кольору  і додати різнокольоровий логотип міста. Також дизайнер пропонує замалювати нижню та верхню частини кабіни транспорту у білий колір. Кольори для логотипа різнитимуться в залежності від виду транспорту.

Менше жовтого у які кольори перефарбують львівський громадський транспорт11

Проект мають удосконалити професійні дизайнери та презентувати остаточний варіант брендування за два тижні. Нова ліврея стане обов’язковою при закупівлі нового рухомого складу. А той громадський транспорт, який вже курсує містом, перефарбовуватимуть поступово під час ремонтів, модернізацій тощо.

Переможець після розроблення брендування для всіх моделей транспорту отримає винагороду. Призовий фонд становить 36 000 грн з урахуванням усіх податків та зборів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають