LVIV.COM

МАУ змінила правила перевезення ручної поклажі

МАУ змінила правила перевезення ручної поклажі

Авіакомпанія МАУ змінює правила перевезення ручної поклажі. Тепер безкоштовно можна провозити лише один великий предмет ручної поклажі розмірами до 55х40х20 см. Додаткове місце ручної поклажі вагою до 5 кг та розмірами до 40х30х10см коштуватиме 15 євро.


Додаткові речі (ноутбук, фотоапарат, товари з «duty free») мають поміщатись всередині ручної поклажі, йдеться на сайті авіаперевізника. Зміни стосуються всіх бронювань за безбагажними тарифами з 1 листопада 2018 року на рейси після 15 січня 2019 року.

Для пасажирів, які купуватимуть квитки за тарифом, що передбачає перевезення однієї сумки зареєстрованого багажу і для пасажирів бізнес-класу правила залишаються незмінними. Вони можуть додатково до багажу безкоштовно взяти 2 предмети ручної поклажі – один до 55х40х20 см і другий – до 40х30х10 см.

На квитки МАУ куплені за безбагажними тарифами «Тільки ручна поклажа» чи «Лоукост» до 1 листопада 2018 року, діятимуть старі правила, згідно з якими можна безкоштовно перевозити велику ручну поклажу і додатково ноутбук, фотоапарат, товари з «duty free» тощо.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають