LVIV.COM

Львівський ІТ Кластер шукає менторів для навчальних програм в університеті

Львівський ІТ Кластер шукає менторів для навчальних програм в університеті

Ментори потрібні для студентів Факультету прикладної математики ЛНУ ім. Івана Франка, пише на сайті Кластеру.


Що відбувається?

З першого вересня на 9 програмах від Львівського ІТ Кластеру і ІТ компаній Львова навчатиметься більше тисячі студентів. І для них потрібні ментори, які самі працюють в ІТ компаніях і зможуть поділитись досвідом.

Для роботи шукають 30 спеціалістів.

Що треба робити?

В осінньому семестрі, який розпочнеться 1 вересня, студенти створюватимуть власні проекти в рамках курсу “Програмування (.Net, основи командної роботи)”. Над своїми проектами вони будуть працювати у групах (4-6 студентів в одній команді).

Менторові необхідно приділяти студентам всього 1 годину на тиждень, крім того він самостійно вирішуватиме, яким чином організувати співпрацю з командою. На кінець семестру (середина грудня) команди повинні підготувати проекти рівня MVP, які презентуватимуть перед журі – керівниками компаній. Також ментор матиме право виставляти оцінки за роботу кожного студента команди протягом семестру, які будуть впливати на загальну оцінку студента за курс “Програмування (.Net, основи командної роботи)”.

Куди писати?

Якщо ти хочеш долучитися до менторства студентських проектів або маєш запитання/пропозиції, надсилай електронного листа менеджерові освітніх проектів Львівського ІТ Кластеру Богдані Андрунів на адресу [email protected] з темою «Менторство», або телефонуйте: +38-097-796-34-66.

Зголоситись потрібно до 31 серпня.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають