LVIV.COM

Львівська область отримала нове лого (+ коментар виконавця)

Львівська область отримала нове лого (+ коментар виконавця)

Нове лого та брендбук презентував 28 січня департамент міжнародного співробітництва ЛОДА, пише прес-служба адміністрації.


Що відбувається?

Тендер на розробку брендбуку ЛОДА оголосила ще наприкінці 2017 року. Його вартість становила 150 тис. грн. Переможцем став ФОП “Блажівський Володимир Костянтинович”, він виконав роботи за 134,5 тис. грн.

Департамент міжнародного співробітництва ЛОДА 28 січня, презентував новий брендбук Львівщини.

Львівська область отримала нове лого - заціни

“Ми виходимо на новий рівень позиціонування нашого регіону не лише на території України, а й за межами держави. Завершився важливий етап роботи, і ми презентуємо новий дизайн брендбуку Львівської області. До розробки цього брендбуку поставились особливо ретельно, заклавши в основи нашу ідентичність з часів Галицько-Волинського князівства.  Але в центрі всього, беззаперечно, є люди, які живуть на Львівщині і рухають її розвиток вперед. Ці люди цілеспрямовані, впевнені та професійні, тобто, люди дії”, – розповів директор департаменту міжнародного співробітництва.

Основною метою створення брендбуку є формування і підтримка позитивного сприйняття регіону серед мешканців регіону та іноземних туристів і партнерів.

Реакція львів’ян

Львів’яни досить бурхливо відреагували на новий логотип в соцмережах. Коментатори розділились на два табори.

Львівська область отримала нове лого (+ коментар виконавця) Львівська область отримала нове лого (+ коментар виконавця) Львівська область отримала нове лого (+ коментар виконавця)

 

Як розповів LVIV.COM керівник брендингового агенства, яке створило логотип, дизайн вирвали з контексту і передчасно злили в фб.

Львівська область отримала нове лого (+ коментар виконавця)

Володимир Блажівський 

керівник брендингового агенства HAPPY

“Концепція не закінчується на леві, айдентика розвиває бренд-стратегію, важливі меседжі, неоднозначні посили, які мають розшифровуватися так, як людям ближче.

Хоча круто, що вже з’вилися дотепні мемчики і психоаналіз за тестом Рошарха. Читаєш коменти і бачиш, що в них в головах робиться:)

Трохи розчарували журналісти, які там були і чули презентацію, але ніби свідомо в публікаціях упустили все важливе і змістили акцент на вартість проекту. #зрада в тренді, але про це вже незабаром в повному кейсі;)”

Ось як виглядав попередній логотип:

Львівська область отримала нове лого (+ коментар виконавця)

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають