LVIV.COM

Львів’янин автостопом дістався Антарктиди

Львів'янин автостопом дістався Антарктиди

Андрій Мочурад став першим українцем, який так добрався до Антарктиди, повідомляє Gazeta.ua


Що відбувається?

Львівський мандрівник Андрій Мочурад автостопом доїхав від Аргентинського Ушуаї до української антарктичної станції “Академік Вернадський”. Львів’янин вже подав заявку на національний рекорд – разом з перельотом через Атлантику він подолав майже 14 тис. кілометрів.

Львів'янин автостопом дістався Антарктиди

“Я перший з українців, хто автостопом і кораблестопом подолав шлях від Аргентинського Ушуаї до української антарктичної станції “Академік Вернадський” та острова Лахіль. Це ще 50 км на південь”, – розповів Андрій Мочурад.

Андрій Мочурад хоче створити документальний фільм про діяльність українських науковців на південному полюсі. Також він передав туди прапори українських бойових бригад.

Львів'янин автостопом дістався Антарктиди

Зараз Андрій Мочурад повертається додому. Він уже дістався автостопом до Буенос-Айреса та збирається перетнути Атлантичний океан. Повернення додому займе кілька місяців, тому зараз він збирає кошти на переліт до Барселони, звідки далі автостопитиме.

Наразі йому бракує 400 доларів на квиток. Тому для тих, хто готовий допомогти фінансово, просять надсилати кошти на картку ПриватБанку:

Якщо хочеш допомогти – гроші можна надіслати на картку ПриватБанку самого Андрія: 5168 7422 2091 9967 (Андрій Мочурад).

Також можна контактувати через сторінку Facebook-сторінку подорожі.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають