LVIV.COM

Львів’яни MOONZOO разом з репером F.M.F Sure показали кліп з піснею до Євробачення

Ділися або не палися

Львів'яни MOONZOO разом з репером F.M.F Sure показали кліп з піснею до Євробачення

Наші MOONZOO та американський репер F.M.F. Sure опублікували пісню "Maze", яку виконають у другому півфіналі Нацвідбору Євробачення-2020.


“Maze” розповідає про кілька секунд, які траплялись з кожним із нас й іноді кардинально змінювали наше життя. Вона про момент, коли ти дивишся на екран телефону і вагаєшся, чи набрати номер коханої людини. Ми часто блукаємо лабіринтом невпевненості та вагань, будуючи відносини з близькими. Вихід з цього лабіринту дуже простий: варто відкинути зволікання і якнайшвидше зробити перший крок.”, - розповів вокаліст MOONZOO Олександр Васецький.

Композицію записали на кухні в домашній міні студії. Свою партію F.M.F. Sure написав за 40 хвилин у переддень подачі на конкурс.

“Часто наше життя - це як подорож по лабіринту. Нам усім потрібен хтось, хто відшукає нас, коли ми загубилися, і допоможе знайти вихід.” - прокоментував пісню F.M.F. Sure.

Львів'яни MOONZOO разом з репером F.M.F Sure показали кліп з піснею до Євробачення

Кліп зняли за кілька годин. Режисер та оператор - Максим Соснов, з яким MOONZOO співпрацює останні два роки. За словами музикантів, це була повна імпровізація - запросити друзів на вечірку, представити їм трек на Євробачення і зняти це на камеру.

“Перед самим початком зйомок з’явилась ідея BLIND PARTY - вечірки із закритими очима, коли немає візуального сприйняття, але загострюються відчуття дотику та слуху. Це змінює сприйняття простору навколо, розковує та змушує рухатись по-новому. А головне: із закритими очима ти повністю розчиняєшся в музиці.”, - розповів барабанщик MOONZOO Ігор Стахів.

Львів'яни MOONZOO разом з репером F.M.F Sure показали кліп з піснею до Євробачення

MOONZOO feat. F.M.F. Sure - це найменш відомі учасники Національного відбору Євробачення 2020. На момент оголошення конкурсантів у них в Instagram було 364 підписники.

“Для нас Євробачення це крутий челендж: чи зможе маловідома група без продюсера вперше в українській історії виграти нацвідбір на такий престижний конкурс? Коли ми вирішили взяти участь, залишалось дуже мало часу до дедлайну подачі заявки. Але ми ризикнули й нам вдалось у найкоротші строки з нуля написати пісню й отримати змогу презентувати її на всю Україну.”.

MOONZOO feat. F.M.F. Sure виступатимуть 15 лютого у другому півфіналі Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення-2020 в прямому ефірі СТБ та UA: Перший. Музиканти вийдуть на сцену під номером 1.

Зараз читають