LVIV.COM

Київський суд заборонив поширювати книгу Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”

Київський суд заборонив поширювати книгу Вахтанга Кіпіані Справа Василя Стуса

Рішення не поширюється на екземпляри, які є в бібліотеках та у приватному користуванні, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».


Що відбувається?

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук подав до суду на журналіста та історика Вахтанга Кіпіані та видавництво Vivat через книгу “Справа Василя Стуса”. Медведчук подав позов про захист честі, гідності й ділової репутації та просить суд заборонити видання (виготовлення) і розповсюдження книги та розповсюдження будь-якої інформації про книгу в ЗМІ та в інтернеті. Ще політик хоче, щоб суд стягнув з Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat витрати на сплату судового збору і визнав частину інформації, наведеної в книзі, недостовірною, зокрема дев’ять фраз.

Дарницький районний суд Києва задовольнив позов Віктора Медведчук і  заборонив поширювати надрукований тираж “Справи Василя Стуса” без дозволу позивача.

“Заборонити Кіпіані… поширювати надрукований тираж книги “Справа Василя Стуса”… до усунення порушеного майнового права Медведчука, заборонити Кіпіані та ТОВ видавництво Vivat поширення інформації, пов’язаної з книгою… в пресі, радіо, на телебаченні, в мережі інтернет та ЗМІ”, – йдеться в рішенні Дарницького суду, оприлюдненому 19 жовтня.

Це рішення ще можна оскаржити протягом 30 днів. Видавництво подаватиме заяву до Апеляційного суду.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають