LVIV.COM

Київський суд виправдав чоловіка, який назвав мера міста “гандоном”

Київський суд виправдав чоловіка, який назвав мера міста гандоном

Підсудний довів, що порівнює мера міста Тетіїв Київської області з французьким письменником-фантастом Ів Гандоном, пише “Судовий репортер“.


Що відбувається?

У квітні, в місті Тетіїв провели громадське зібрання. Причина – зариблення річки Роська держпідприємством “Сервіс” за ініціативою Тетіївської міськради.

Під час зборів, які проходили на вулиці, місцеві мешканці не погоджувались із діями мера. А один із них – Ігор Савлук, – вказав на міського голову і заявив, що отакі “гандони” пишуть брехню. Після цього мер подав позов до Тетіївського районного суду, який у травні визнав Ігоря Савлука винним у дрібному хуліганстві. Чоловіку присудили штраф 51 гривню.

Та підсудний вини не визнав. Чоловік стверджує, що порівнював міського голову із французьким письменником-фантастом Ів Гандоном, оскільки чиновник розказує фантастичні речі. І таке порівняння не є образливим або лайливим.

Київський суд виправдав чоловіка, який назвав мера міста "гандоном"

Такі пояснення районний суд не задовjльнили. Тому Ігор Савлук подав апеляцію у Київський апеляційний суд. Під час засідання у апеляційному суді зазначили, що Тетіївський райсуд не врахував того, що вислів чоловіка не був неповагою до інших громадян, бо решта присутніх підтримувати підсудного і захищали. На підставі цього суд не побачив доказів, що слово “гандон” у даному випадку було образливим, тому не вважає Ігоря Савлука винним.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають