LVIV.COM

Kottans запускають безкоштовний навчальний онлайн-курс по фронтенду — кому підійде

Kottans запускають безкоштовний навчальний онлайн-курс по фронтенду — кому підійде

Відбір на курс вже почався, пише AIN.


Що це за курс?

Новий безкоштовний курс по фронтенду від Kottans є оновленою версією навчальної програми, яку спільнота запускала у 2018 році. Цього разу він пройде онлайн через карантинні обмеження. Та такий формат дозволить залучити більше учасників з усієї країни.

Курс розрахований на людей, які мають досвід програмування та знають англійську мову, JavaScript, HTML і CSS. Ще організатори наголошують, що проактивність і самостійність також дуже важливі, адже ментори не зможуть щодня контролювати прогрес кожного учасника.

Деталі про курс

Вся програма поділена на дві частини: відбіркова та основна. Відбірковий етап вже почався і триватиме до 1 грудня. Всі завдання знаходяться на відкритому репозиторії. Також там є навчальні матеріали – статті, відео, безкоштовні онлайн-курси. Тут абітурієнтам потрібно попрацювати самостійно, щоб потрапити на основний курс. Він почнеться в грудні і триватиме 9 місяців. Перед стартом навчання також треба буде пройти співбесіду.

Основний курс матиме кілька модулів: верстка і DOM API, JavaScript, сучасні фронтенд-фреймворки, TypeScript і Soft Skills для розробників.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають