LVIV.COM

Комітет ВР з питань прав людини підтримав петицію про легалізацію медичного канабісу

Комітет ВР з питань прав людини підтримав петицію про легалізацію медичного канабісу

Група від комітету напрацьовуватиме відповідний законопроект, повідомляє Громадське.


Що відбувається?

У Верховній Раді України всі присутні члени комітету з питань прав людини підтримали електронну петицію про законодавче врегулювання медичного канабісу.

Відразу вирішили створити робочу групу, в якій також будуть представники інших профільних комітетів. Ця група працюватиме над законопроектом про врегулювання медичного застосування канабісу.

Також члени комітету хочуть звернутись до Кабміну, щоб депутати переглянули можливість внесення змін до переліку наркотичних засобів.  У цьому переліку є і канабіс, а тому його використання Україні заборонено в медичних і дослідницьких цілях. У комітеті пропонують дозволити використовувати канабіс для лікування, при цьому він залишиться наркотичним засобом.

На засідання комітету також прийшли члени громадських організацій. Зокрема, голова об’єднання “Афіна. Жінки проти раку” Ніна Резніченко зазначила, що канабіс може полегшити біль для онкохворих пацієнтів.

“У нашій спільноті за останні 2 роки померли більш ніж 55 жінок. З них щонайменш 8 жінок вживали нелегально препарати з медичного канабісу і виживали таким чином. Їх штовхнули в руки незаконного бізнесу”, — зазначила Ніна.

Бро, нагадую, що раніше петиція “Законодавчо врегулювати канабіс для науки та медицини – захистити конституційні права громадян” набрала 25 тисяч підписів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають