LVIV.COM

“Кінопалац” на вул. Коперника закрили через зависоку орендну плату

Кінопалац на вул. Коперника закрили через зависоку орендну плату

Орендну плату приміщення, в якому знаходиться “Кінопалац”, хочуть збільшити в 44 рази, пише Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

“Кінопалац” на вул. Коперника зачинили – орендарі хочуть підняти плату за приміщення у 44 рази.

Директор кінотеатру розповів, що у 2001 році ТзОВ “Кассандра-плюс” (адміністрація кінотеатру) уклала договір з управлінням комунальної власності ЛМР щодо оренди приміщення на вул. Коперника, 9. Вартість оренди приміщення 718 м² на той час становила 5248 грн. Термін оренди – 20 років.

У березні 2017 року управління комунальної власності вирішило збільшити орендну плату до 220 тис. грн. Саме тому подало позов до суду на адміністрацію кінотеатру. Як стверджує директор, жодних попередніх розмов про підвищення оплати не було.

Господарський суд Львова відмовив управлінню у позові, та вони постійно подають апеляції. Зараз “Кінопалац” припинив роботу – це на випадок, якщо суд все ж прийме сторону управління і дозволить підняти плату. Нова сума для кінотеатру є завеликою, тому якщо вартість оренди зміниться, то “Кінопалац” закриється зовсім.

Як стверджує начальниця управління комунальної власності Львова, згідно з законом кожні три роки має переглядатись орендна плата. А у ситуації з “Кінопалацом” оплата не переглядалась жодного разу. Зараз орендна плата такого приміщення становить 7 грн 30 копійок за метр.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають