LVIV.COM

Хто керуватиме будинками: ЛКП більше не обслуговуватимуть багатоквартирні будинки

Хто керуватиме будинками: ЛКП більше не обслуговуватимуть багатоквартирні будинки

До кінця року багатоквартирні будинки ЛКП спишуть з балансу. Куди бігти, що робити і хто тепер займатиметься управлінням кожного будинку, пише Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

Депутати ЛМР 11 жовтня проголосували про те, що комунальні підприємства перестануть займатись управлінням багатоквартирних будинків.

До 1 січня мешканці Львова мають обрати форму управління будинком. До того часу ЛКП ще продовжать обслуговувати будинки.

Які форми управління можна вибрати?

  • об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ);
  • знайти і найняти управляючу компанію;
  • самим займатись обслуговуванням будинку.

Крайній термін вирішення цього питання – 1 березня 2019 року. Опісля конкурсна комісія сама визначить, хто займатиметься управлінням.

Куди подінуться комунальні підприємства?

Підприємства продовжать свою роботу. Але тепер вони перейдуть у формат управляючих компаній. Тобто якщо мешканці задоволені їхньою попередньою роботою, то можуть продовжити співпрацю у цьому форматі. Якщо ж клієнтів не буде, то це ЛКП приєднають до іншого.

Формати управління:

  • ОСББ – мешканці мають провести загальні збори і проголосувати за створення. Щоб детально дізнатись про всі важливі моменти по оформленню документів, можна звернутися по консультацію до найближчого ЦНАПу чи до відділу супроводу ОСББ в міській раді. Серед мешканців вибирають керівників, які і займаються всіма документами.
  • самообслуговування – це коли мешканці розподіляють між собою обов’язки по обслуговуванню будинку;
  • управляюча компанія – це коли мешканці обирають компанію і її представника, який займатиметься всіма справами будинку. Вибір компанії не залежить від району – якщо ціни і перелік послуг влаштовує мешканців, то можна співпрацювати з компаніями, які знаходяться на іншому кінці міста. Повний перелік управляючих компаній можна знайти на сайті міської ради.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають