LVIV.COM

Хочеш песика? Ці красені з ЛКП “Лев” будуть дуже раді стати твоїм другом!

Хочеш песика? Ці красені з ЛКП Лев будуть дуже раді стати твоїм другом!

Глянь на ці мордочки – в ЛКП “Лев” шукають господарів для вісьмох собак.


“8 супер-собак неповторної вроди чекають на вас в ЛКП «Лев». А ще вони дуже розумні, здібні до навчання і мають сонячну вдачу. Тож їхнім майбутнім господарям дуже пощастить знайти найвідданіших чудо-друзів!” – пишуть на сторінці комунального підприємства у Facebook.

Фрейд

Фрейд – молодий метис німецької вівчарки. Дуже активний, енергійний та життєрадісний. Гавкучий, добре піддається навчанню.

Світлина від ЛКП "Лев".

Сільвана та Джайна

Світлина від ЛКП "Лев".

“Дві сестрички майже близнючки, потрапили до нас на перекліпсацію, та все ж таки ці дві красуні заслуговуюють мати свій теплий дім та люблячу родину. Адже вулиця – це завжди багато небезпек. І хоча ці собачки мають опікунів, які їх підгодовують на вулиці, жити вдома – краще та безпечніше. За характером ці собачки – справжні охоронці.”

Світлина від ЛКП "Лев".

Джастін

Квартирно-диванний формат – крихітка Джастін. Молоденький, життєрадісний, дуже любить контактувати з людьми і дружній до інших собак. Підійде на прилаштування у сім’ю з дітьми, які люблять тварин.

Світлина від ЛКП "Лев".

Джерольд

Джерольд – молоденький собачка невеликого розміру. Добре гуляє на повідку і може проживати в квартирі. Зворушливий і дуже красивий!

Світлина від ЛКП "Лев".

Дорін

Дорін, молода та дуже активна собачка. Потребує навчання та довготривалих прогулянок. Гавкуча та пильна, вона стане для нових господарів хорошим охоронцем та другом.

Світлина від ЛКП "Лев".

Саллі

Молода собачка Саллі – енергійна, соціалізована, знає деякі команди та добре піддається навчанню. Може проживати як в квартирі так і на просторому подвір’ї.

Світлина від ЛКП "Лев".

Граф

Граф, молодий метис лайки. Має спокійний характер. Песик виважений та слухняний. Стане чудовим другом, компаньйон та охоронцем.

Світлина від ЛКП "Лев".

Якщо захочеш стати другом комусь із них – пиши сюди.

Фото: Іра Шелест

Bro LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають