LVIV.COM

Керівника Samsung “посадили” на 2,5 роки за хабар

Керівника Samsung посадили на 2,5 роки за хабар

Суд засудив віце-президента компанії Samsung Electronics і фактичного керівника Samsung Group  до тюремного ув’язнення на два роки і шість місяців за звинуваченням у хабарництві. Про це повідомляє Економічна Правда.


Його в 2017 році засудили до п’яти років. За версією звинувачення, він був причетний до дачі хабара в розмірі понад 6 млн доларів. Також керівник запропонував або обіцяв чиновникам 38 млн доларів за те, щоб держава дозволила злиття Samsung C&T і Cheil Industries на потрібних йому умовах.

Однак через рік суд замінив вирок фактичному голові Samsung Group на умовний, і він вийшов на свободу.

У 2019 році суд відправив його справу  на повторний розгляд в нижчу інстанцію. Нинішнє рішення суду передбачає, що Лі повернеться до в’язниці, але рік, який він уже відсидів у в’язниці, буде йому зараховано в призначений термін ув’язнення.

Корупційний скандал пов’язаний із колишньою президенткою Південної Кореї. Її близька подруга Чхве Сун Сіль, користуючись дружбою з нею, вимагала гроші у великих корпорацій, наприклад у Samsung і Lotte.

В кінці 2016 року президентці оголосили імпічмент, а в квітні пред’явили звинувачення. Експрезидентка отримала 25 років позбавлення волі і штраф 17,8 млн доларів за розголошення держтаємниці, вимагання, зловживання владою та отримання хабарів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають