LVIV.COM

IT-компанію Luxoft продадуть за $2 млрд – там працює 4 тис. українців

IT-компанію Luxoft продадуть за $2 млрд - там працює 4 тис. українців

DXC Technology Co купить компанію з розробки програмного забезпечення Luxoft Holding Inc приблизно за $ 2 млрд. Про це говориться в повідомленні Reuters. Компанія входить в ТОП-3 за кількістю персоналу в Україні.


Luxoft має офіси в Києві, Дніпрі та Одесі. В цілому на компанію в Україні працюють 3925 співробітників.

Компанія DXC купує розробника, щоб розширити свої пропозиції для фінансового та автомобільного секторів. Українські фахівці розробляють ряд рішень для automotive для найбільших автомобільних концернів. Наприклад, розумну навігацію і безпілотні рішення.

“В автомобільній сфері об’єднана компанія Luxoft плюс DXC буде обслуговувати більше 20 виробників в Північній Америці, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Об’єднана компанія буде обслуговувати половину провідних фінансових інститутів в Америці і Європі”, – йдеться в повідомленні Luxoft.

Luxoft підтримує партнерські відносини з Boeing, IBM, Deutsche Bank, Harman, Avaya, Alstom, Sabre, Ford, Hotwire. У різних офісах по всьому світу на компанію працюють близько 13 000 чоловік. Штаб-квартира Luxoft знаходиться в Швейцарії, а заснована вона була в 2000 році в Москві.

Акціонери, на частку яких припадає близько 83 відсотків від загальної кількості голосів Luxoft, схвалили операцію. Акціонери Luxoft отримають $ 59 за акцію.

Luxoft збереже свій бренд, її очолюватиме генеральний директор Дмитро Лощинін. Очікується, що операцію завершать до червня 2019 року.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають