LVIV.COM

ІТ-компанія AMC Bridge відкрила центр розробки у Львові

ІТ-компанія AMC Bridge відкрила центр розробки у Львові

AMC Bridge відкрила центр розробки у Львові. Фахівці центру матимуть можливість сформувати локальну core team у складі компанії, котра наприкінці року вийшла в категорію 500+ колег.


Партнерська публікація

AMC Bridge майже 20 років на ринку та спеціалізується на інженерному програмному забезпеченні. Основними клієнтами є «велика четвірка» в розробці CAD і PLM Software: Autodesk, Dassault Systems, PTC, Siemens PLM. Також компанія працює з низкою стартапів, котрі займаються новітніми технологіями (штучний інтелект, віртуальна реальність, 3D-друк), та виробниками устаткування (наприклад, 3D-принтерів). Розробки застосовуються у виробництві, будівництві, архітектурі.

ІТ-компанія AMC Bridge відкрила центр розробки у Львові

«Компанія розвивається, і настав час виходити на новий ринок. Наш вибір зупинився на Львові. Тут багато талановитих фахівців, а місцеві навчальні заклади дають хорошу математичну та технічну підготовку, що є дуже важливим для нас, — зазначив операційний директор AMC Bridge Вадим Синах. — Та, хоч ми і зростаємо, намагаємося зберегти атмосферу і дух маленької компанії, коли будь-хто з команди може висловити свою думку або запропонувати вирішення проблеми».

У Львові центр розробки розташований за адресою вул. Опришківська, 3.

ІТ-компанія AMC Bridge відкрила центр розробки у Львові

AMC Bridge також працює у Дніпрі, Хмельницькому, Чернівцях, Сумах, а головний офіс функціонує у США, в штаті Массачусетс.

Компанія стабільно входить до ТОП-50 IT-компаній України за версією DOU.ua. За результатами останнього опитування 96% колег готові рекомендувати її друзям.

Слідкуйте за AMC Bridge у соцмережах: Facebook, Instagram, Linkedin та долучайтесь до команди.

Вакансії за цим посиланням.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають