LVIV.COM

Instagram обмежить аудиторію постів про схуднення та дієтичні добавки – їх не бачитимуть неповнолітні

Instagram обмежить аудиторію постів про схуднення та дієтичні добавки - їх не бачитимуть неповнолітні

Соцмережа запускає такі обмеження, щоб убезпечити неповнолітніх користувачів від впливу на їхнє фізичне і психічне здоров’я, пише The Guardian.


Що відбувається?

Соцмережа Instagram змінює правила для публікацій про схуднення, косметичні і медичні процедури. Це роблять, щоб убезпечити неповнолітніх користувачів від згубного впливу на фізичне і психічне здоров’я молодих людей. У компанії зізнаються, що помітили підвищену активність серед інфлюєнсерів – останнім вони частіше рекламують засоби для схуднення.

Які пости підпадають під нові правила:

  •  про продукти для схуднення або косметичні процедури, в яких є заклик до покупки або ціна, приховають від користувачів, яким ще немає 18 років;
  • якщо в пості рекламуються “чарівні” дієти або дієтичні добавки, а також є комерційні елементи на зразок знижкових кодів, публікацію видалять;

Емма Коллінз, менеджер із суспільної політики Instagram, прокоментувала: “Ми хочемо, щоб Instagram був позитивним місцем для всіх, хто його використовує. Ця політика є частиною нашої безперервної роботи щодо зниження тиску, яке можуть відчувати люди в соціальних мережах”.

Стежити за дотриманням нових правил і визначати міру покарання буде команда модераторів. Користувачі зможуть поскаржитися на публікації, в яких побачать порушення.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають