LVIV.COM

Європейський автобусний перевізник запускає маршрути в Україні – ціни стартують від 5 євро

Європейський автобусний перевізник запускає маршрути в Україні - ціни стартують від 5 євро

Перевізник планує до кінця року запустити рейси з 9 українських міст, повідомляє ЦТС.


Що відбувається?

Європейський автобусний перевізник FlixBus повноцінно вийшов на український ринок. Тепер запускатиме маршрути по Україні. Презентація перевізника відбулась 11 червня.

Компанія планує у 2019 році запустити рейси з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя. Вартість квитків починатиметься від 5 євро. Придбати квитки можна через додаток або на сайті. Роздруковувати не потрібно – водій просканує QR-код.

також через додаток можна відстежувати, де є автобус і коли прибуде.

“Це запланована мережа. Ми хочемо ще порадитися з місцевими перевізниками. Їм видніше куди подорожують їхні громадяни”, – уточнив генеральний директор FlixBus.

А до 13 червня за напрямками Київ-Кельн, Київ-Росток, Київ-Карлсруе, Київ-Штутгарт, Київ-Відень можна купити квитки від 5 до 15 євро.

“Вимоги до автобусів: кваліфіковані водії, мінімум двоє на нічний лінії для безпеки пасажирів, комфортна відстань між сидіннями – мінімум 76 см, Wi-Fi і FLIX-розваги на борту, доступний туалет у дорозі, розетки і екологічно чистий парк”, – додав генеральний директор FlixBus.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають