LVIV.COM

Які суші замовити додому у Львові?

Які суші замовити додому у Львові?

Якщо вам хочеться замовити смачні суші у Львові – зверніть увагу на ресторан Смакі-Макі, який має не лише широкий асортимент страв, а й унікальні пропозиції.


Партнерська публікація

Особливості асортименту: що обрати

Якщо хочеться скуштувати смачні роли – варто познайомитись з широким асортиментом, який представлений великою кількістю страв від шеф-кухаря у меню Смакі-Макі.

Для рибоїдів

Найбільш популярними стравами у меню, звісно, є класичні роли, до складу яких входять морепродукти та свіжа рибка. Для цього використовується класичний, нежирний лосось як у свіжому, так і у копченому вигляді. Присутня також і біла масляна риба, а ще невелика кількість тунця, що використовується як для начинки, так і для декору у вигляді легкої стружки. Завоювали серця жителів Львова й морепродукти, серед яких – ніжні та смачні мідії, темпура креветка та солодкий вугор.

Для веганів

На випадок, якщо ви не їсте м’ясо та рибу, ресторан Смакі-Макі пропонує не менш поживні та смачні варіанти для замовлення. Серед таких – власне веганські та вегетаріанські роли, які наповнені не лише за допомогою сиру, а й овочами. Для цього шеф-кухар створює як класичні американські шматочки з начинкою зверху, так й так звані хосомакі, які загорнуті у листя водоростей норі. Серед начинок домінують огірки, помідори, болгарський перець, салат айсберг тощо. Особливим інгредієнтом стали й шматочки та слайси зі стиглого авокадо.

Для любителів сиру

Особливу частину меню японського ресторану займають страви, в основі яких лежить якісний та поживний сир. Для цього найчастіше використовується класичний крем-сир Філадельфія, знайомий нам з традиційних та однойменних ролів. Зробити страви більш пікантними та смачними можна й за допомогою інших видів сиру. Наприклад, додаючи сир фета, тостовий або плавлений варіант, або ж узагалі міксуючи усе між собою. А якщо хочеться справді незвичних поєднань – варто обрати сирний темпура, що хрустить приємно на язиці. 

Доставка суші: якісний та швидкий сервіс

Ресторан являє собою сервіс преміум якості, за допомогою якого можна більше не харчуватись фастфудом, а споживати виключно свіжу, якісну та ресторанну їжу. 

У закладі діє власна доставка, яка має наступні переваги:

  • Швидкість розвезення замовлень – усього 29 хвилин у межах міста;
  • Можливість замовлення як у Львові, так і за його межами;
  • Смачні подарунки у випадку запізнення кур’єрів;
  • Можливість отримати страви у первинному вигляді без недоліків.

Окрім цього, ресторан має власну програму лояльності, за допомогою якої можна накопичити бали на наступні замовлення, а після використати їх як персональну знижку!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають