LVIV.COM

Які школи у Львові найкращі – рейтинг за результатами ЗНО

Які школи у Львові найкращі - рейтинг за результатами ЗНО

У 2018 році жоден львівський школяр не отримав 200 балів ані з української мови, ані з історії України. Які середні показники по школах і в яких вони найвищі, пише Zaxid.net.


Український центр оцінювання якості освіти опублікував детальні результати ЗНО по всіх школах.

Як формували рейтинг?

Насамперед звертали увагу на відсоток випускників, які на ЗНО отримали 180 і більше балів бодай з одного із чотирьох предметів – української мови/літератури, історії України, математики чи англійської мови.

Загалом рейтинговий бал кожної школи складається із того, скільки випускників отримали високий бал із одного з чотирьох предметів. Тобто спершу відібрали взагалі всіх, хто отримав високі бали, а потім посортували їх за предметами.

Хто в топі?

  • Львівський фізико-математичний ліцей,
  • спецшкола №37,
  • Львівська академічна гімназія,
  • Класична гімназія при ЛНУ ім. І. Франка та
  • НВК «Школа I ступеня-гімназія».

Які школи у Львові найкращі - рейтинг за результатами ЗНО

Незмінним у цьогорічному рейтингу виявився лише лідер – Львівський фізико-математичний ліцей. І це не дивно, адже він уже другий рік поспіль очолює рейтинг найкращих шкіл України.

Цього року до списку найкращих шкіл міста потрапив і один приватний заклад – Львівська українська приватна гімназія. Чому в рейтингу лише один приватний заклад, пояснюється просто: приватні школи, як правило, мають значно меншу кількість випускників, відтак вибірка по них є надто малою, щоб включати ці заклади до рейтингу.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають