LVIV.COM

Як прибрати вдома з користю: куди віднести непотрібні речі

Як прибрати вдома з користю: куди віднести непотрібні речі

Почався сезон масових прибирань до свят. Якщо маєш багато непотрібних речей вдома, тримай список місць, куди можна їх віднести.


Папір

Як прибрати вдома з користю: куди віднести непотрібні речі

Пакуй його і неси у благодійний центр “Джерело”. Центр працює з 9.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю. Макулатуру можна привозити цілодобово в будь-який зручний час і день (в суботу і неділю теж) та залишити на охороні.

Що це?

Центр Джерело – це навчально-реабілітаційний центр для дітей та молоді з інвалідністю. Щоб залучити додаткові кошти для центру, тут проводять благодійний збір макулатури.

Щодня понад 200 дітей та молоді відвідують навчально- реабілітаційні  програми. Для річного курсу однієї дитини потрібно додатково залучити близько 35 000 грн на рік (тобто майже 3000 грн на місяць). Чим більше макулатури ти привезеш, тим більшій кількості дітей зможуть допомогти.

Речі та техніка

Як прибрати вдома з користю: куди віднести непотрібні речі

Неси їх у спільноту “Оселя”. Тут здійснюють виїзди на виклики мешканців Львова та приймають речі у Винниках (вул. І. Франка, 53а) і Львові (вул. Угорська, 2). Також можна залишити речі у спеціальних контейнерах.

Що це?

Як і інші спільноти “Емаус” в цілому світі, “Оселя” збирає непотрібні речі – меблі, одяг, посуд, книги та тощо.

У листопаді 2013 року спільнота встановила у місті контейнери для збору одягу, взуття, книг. Сьогодні 23 контейнери стоять у різних частинах міста. “Оселя” була першою організацією, яка започаткувала практику контейнерів для одягу в Україні.

Зібрані речі мешканці спільноти та волонтери сортують, ремонтують при необхідності та реалізують у благодійних крамницях або віддають малозабезпеченим, безпритульним людям в Осередку підтримки та переселенцям.

Непридатний до використання одяг “Оселя” при можливості здає на переробку. 

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають