LVIV.COM

Як почистити Facebook-стрічку від політичної реклами

Як почистити Facebook-стрічку від політичної реклами

Бро, якщо тебе втомила реклама кандидатів у президенти, то є кілька варіантів, як полегшити собі життя. Тримай гайд від редактора AIN.UA.


Браузерні плагіни

У 2017 році київський розробник Макс Фрай опублікував Chrome-плагін для автоматизації роботи з Facebook.

Як почистити Facebook-стрічку від політичної реклами

Функції:

  • можна приховувати публікації зі стоп-словами (в нашому випадку – прізвищами основних кандидатів);
  • комбінує можливості фільтрувати свою стрічку і функції для SMM-фахівців.

За словами Макса, спочатку він писав цей плагін під себе. Потім додав до нього скрипти, які раніше публікував окремо. Є безліч інших програм, які фільтрують стрічку по стоп-словами, наприклад, Social Fixer (тут можна створювати фільтри для контенту стрічки на свій смак) або більш радикальні рішення, які взагалі закриють доступ до Facebook-стрічці, на кшталт плагіна News Feed Eradicator.

Змінити дані особистого профілю

Щоб обійти таргетингові налаштування, можна, як мінімум, змінити свій вік – поставити рік народження 1905.

Також у налаштуваннях облікового запису ти можеш піти на сторінку з налаштуваннями реклами для свого профілю. Там можна, наприклад, подивитися, що саме мережа Facebook вважає твоїми інтересами (у вкладці “Ваші інтереси”), які формуються на підставі того, що ти лайкав, на що підписаний, на яку рекламу переходив. Ці інтереси можна відредагувати.

Тут є ще одна вкладка: “Рекламодавці”. Це організації і компанії, які запускають рекламні кампанії за списками контактів, що включає дані про конкретного користувача (наприклад, мейл або телефон). Цей список теж можна редагувати (ховати рекламу від них).

В налаштуваннях реклами можна також блокувати повідомлення на певні теми. Політики серед них немає, але можна спробувати запропонувати таку тему модераторам.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають