LVIV.COM

Як отримати мільйонний грант для культурного проєкту: в мережі стартує безкоштовний навчальний курс

Як отримати мільйонний грант для культурного проєкту: в мережі стартує безкоштовний навчальний курс

Платформа “Креативна Практика” запустила онлайн-курс про залучення грантів для культурних проєктів, повідомляє Na chasi.


Що це за курс?

Національне бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні спільно з освітньою платформою “Креативна Практика” запустили безкоштовний онлайн-курс «Європейські гранти для культурних та креативних проєктів». В онлайн-курсі покроково пояснюють, як залучати грантові кошти на культурний або креативний проєкт: від вибору конкурсу у підпрограмах “Креативної Європи” до подачі звітності по втіленню проєкту.

В рамках програми онлайн-курсу експерти “Креативної Європи” розкажуть про формування команди, міжнародні партнерства, комунікаційну стратегію, фінансовий план, заповнення проєктної заявки, та на які етапи потрібно очікувати після отримання самого гранту.

Курс буде корисний для організаторів культурних заходів, видавців, представників кіновиробництв, ІТ-галузі, геймдев-індустрії, маркетингових агенцій, рекламних компаній, дизайн-студій і дизайн-продакшенів, театрів, креативних хабів, музеїв, та інших креативних та культурних організацій.

Цей курс проходить виключно в онлайні і вже доступний для користувачів та користувачок.

Хто запускає?

“Креативна Європа” — це рамкова програма Європейського Союзу, націлена на розвиток культурних та креативних проєктів. Україна є учасником програми, отож українські організації мають можливість отримати грантову підтримку до двох мільйонів євро. Деякі проєкти з України вже залучили грантову підтримку. Зокрема, кінофестиваль “Молодість” та Одеський Міжнародний Кінофестиваль.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають