LVIV.COM

Як і де забрати речі, які забув у потязі – гайд від “Укрзалізниці”

Як і де забрати речі, які забув у потязі - гайд від Укрзалізниці

Найчастіше у потягах забувають або гублять телефони, парасолі та одяг, повідомила прес-служба “Укрзалізниці”.


Залізничники, які виявляють у поїздах, на станціях і вокзалах забуті чи загублені речі, складають акт з детальним описом загального вигляду знайдених речей та обставин, за яких їх було виявлено.

Що робити, якщо ти щось забув?

  • можеш звернутись на кінцеву станцію прибуття поїзда. Там всі знайдені речі зберігаються до 30 днів, тому не затягуй з пошуками;
  • звернись до начальника станції чи вокзалу, на якому ти вийшов і напиши заяву. У заяві треба вказати: номер вагона та місце, які займав пасажир, описати забуті речі й зазначити найближчу станцію, на яку ти хочеш, щоб їх перевезли;
  • якщо ти загубив щось не у потязі, а на станції, то саме там ці речі зберігають. Ти їх зможеш отримати, як тільки покажеш документ, який посвідчує твою особу.
  • повідом про зниклі речі в контактний центр за номером телефона 0 800 50 31 11 (дзвінки безкоштовні).

Як отримати загублені речі?

При одержанні речей ти повинен сплатити перевізнику належні платежі (за зберігання, упакування, перевезення за тарифом багажу, якщо таке було), а також видати розписку довільної форми про одержання речей із зазначенням у ній свого постійного місця проживання, серії та номера паспорта або іншого документа, що посвідчує особу.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають