LVIV.COM

Як читати 4 книги на день – стартап “Есенції”

Як читати 4 книги на день - стартап Есенції

Всі ми мріємо все встигати і читати якомога більше книг. Якщо з першою проблемою нам допомагають різноманітні апки для продуктивності, то про книжки потурбується новий стартап зі Львова під назвою “Есенції“. Це короткі аудіо-саммарі книг. 


Кожна книга – від 15 до 30 хвилин. Теми – дуже різні: бізнес, саморозвиток, історія, стосунки, політика, економіка. Більшість есенцій на книги, які ще не перекладені українською.

“Для когось Есенції – це рев‘ю до книг, щоб визначити, чи варто читати повністю. Для когось – можливість «читати» лише найголовніше, економлячи час)”, – каже співзасновниця проекту Юлія Гемберг.

Реліз додатку планують на березень 2019 року.  Наразі книжки можна слухати в Facebook, є окремий хештег для спільного проекту з Lviv Business School (LvBS).

Додаток

Безкоштовна версія даватиме доступ до 1 рандомної есенції на день. Підписка (7$ на місяць) – до усієї бази, на березень там буде вже близько 100 есенцій.

“У березні, коли запуститься додаток, ми будемо щодня поповнювати базу 1 новою есенцією. Таким чином, мінімум 5 нових есенцій на тиждень”, – каже Юлія.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають