LVIV.COM

КМДШ запрошує на День відкритих дверей у нову локацію на Угорській

КМДШ запрошує на День відкритих дверей у нову локацію на Угорській

Інноваційна школа КМДШ запрошує батьків та учнів на День відкритих дверей. Участь безкоштовна, потрібно тільки зареєструватись.


Партнерська публікація

Що це за школа?

КМДШ – це інноваційна школа повного дня. І вже у вересні відкривається новий креативний простір КМДШ в житловому кварталі «Софіївка» на вул. Угорській, 14 (район Нового Львова) площею понад 7  тисяч кв. м.

Діти проводять там час із 9:00 до 18:00 у ліцензованому, приватному навчальному закладі (загальноосвітній школі) з поглибленим вивченням іноземних мов. У кожному класі є до 20 дітей. Можна користуватись шкільним автобусом. Діти повноцінно харчуються – є сніданок, обід та підвечірок. З учнями працюють тютори. А по закінченню школи дитина отримує Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

ТвійБро вже навідувався у КМДШ, тому якщо хочеш дізнатись більше деталей – го сюди.

День відкритих дверей

КМДШ запрошує батьків та учнів на День відкритих дверей в новій школі КМДШ в районі Нового Львова (вул. Угорська,14). Захід буде проводитися протягом дня для невеликих груп людей та з дотриманням усіх заходів безпеки.

Тому якщо хочеш сам подивитись, що там і як – не пропускай таку нагоду. Під час відвідин ти оглянеш новий креативний простір, дізнаєшся про підходи до навчання у КМДШ, програму та курси, особливості організації навчального процесу, отримаєш відповіді на актуальні запитання. Також зможеш зареєструвати своїх дітей на вступ до школи.   

Коли?

  • 14 серпня

КМДШ, Львів, вул. Угорська, 14 (район Нового Львова) 

Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають