LVIV.COM

Го реєструватись на День відкритих дверей у КМДШ

Го реєструватись на День відкритих дверей у КМДШ

Інноваційна школа КМДШ запрошує батьків та учнів на Дні відкритих дверей. Участь безкоштовна, потрібно тільки зареєструватись.


Партнерська публікація

Що це за школа?

КМДШ – це інноваційна школа повного дня. Діти проводять там час із 9:00 до 18:00 у ліцензованому, приватному навчальному закладі (загальноосвітній школі) з поглибленим вивченням іноземних мов. У кожному класі є до 18 дітей. Можна користуватись шкільним автобусом – школа знаходиться на вул. Героїв Крут, 1В. Діти повноцінно харчуються – є сніданок, обід та підвечірок. З учнями працюють тютори. А по закінченню школи дитина отримує атестат загальнодержавного зразка.

ТвійБро вже навідувався у КМДШ, тому якщо хочеш дізнатись більше деталей – го сюди.

День відкритих дверей

Цієї зими КМДШ запрошує батьків та учнів на Дні відкритих дверей. Тому якщо хочеш сам подивитись, що там і як – не пропускай таку нагоду. Під час відвідин ти дізнаєшся про підходи до навчання у КМДШ, особливості організації навчального процесу, зазирнеш у класи, отримаєш відповіді на актуальні запитання. Також зможеш зареєструвати своїх дітей на тестові три дні навчання у КМДШ для ближчого знайомства зі школою.   

Для дітей на заході будуть організовані майстер-класи.

Коли?

  • 14 грудня 2019 року, субота, 12:00
  • 25 січня 2020 року, субота, 12:00
  • 29 лютого 2020 року, субота, 12:00

КМДШ, Львів, вул. Героїв Крут, 1В
Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням.

Твій Бро LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають