LVIV.COM

Гей-парад, поліамори та Віталік — до Львова їде “Дикий театр”

Гей-парад, поліамори та Віталік — до Львова їде Дикий театр

16-18 серпня Київський Дикий театр привезе три вистави у Львів. «Гей парад», «Віталік» та прем’єрну виставу «Поліамори» покажуть на сцені Львівського театру Лесі Українки.


Якщо в твоєму житті давно не було нічого дикого, спробуй ввірватись на ці вихідні до театру. Відвертість, провокативність, матюки — все, як ти любиш. Кажуть організатори, що вистави можуть обурювати й травмувати і просять не приходити тим, в кого хитка психіка.

16 серпня. “Гей парад”

Гей-парад, поліамори та Віталік — до Львова їде "Дикий театр"

Відкриє гастролі вистава «Гей парад» за п’єсою сучасного автора Ігора Білиця. У звичайному-звичайному українському місті, у звичайній-звичайній хрущовці, жила звичайна-звичайна сім’я. Все як у людей: мама-вчителька, батько «у пошуках роботи», двоє дітей-дармоїдів, кум-гомофоб, на комуналку не вистачає… Але одного разу їм запропонували дуже вигідну, але незвичайну субсидію, і щоб її отримати, вся родина має піти на… кардинальні зміни у житті.

Вистава українською мовою, 16+. Тривалість 1 год 40 хв без антракту. Не рекомендована до перегляду гомофобам і вузькомислячим людям.

17 серпня. “Віталік”

Гей-парад, поліамори та Віталік — до Львова їде "Дикий театр"

Уявіть собі чоловіка: впевненого, дієвого, серйозного, накачаного, мачо. Це Віталік. А тепер уявіть закомплексованого, сутулого, сорокарічного холостяка з Маріуполя, який знімає кімнату, працює журналістом, шукає сенс життя, гроші, турботу, любов і натхнення…

Уявили? Це теж Віталік. А тепер уявіть, як два абсолютно різні Віталіки живуть одне життя.

Перша і єдина постановка п’єси українського драматурга Віталія Ченського. Режисер — Максим Голенко, відомий своїми виставами «Кицюня», «Вій 2.0», «Афродизіак». Віталік — одна з найжорсткіших та найжиттєвіших вистав Дикого, адже на бекґраунді життя Віталіка відбуваються доленосні для країни події.

Тривалість – 1 год 20 хв, 18+, матюкаємось і використовуємо ворожу мову.

18 серпня. “Поліамори”

Гей-парад, поліамори та Віталік — до Львова їде "Дикий театр"

Завершить гастролі остання прем’єра «Дикого театру», вистава про стосунки і компроміси «Поліамори». Вистава розглядає питання «Чи можлива любов втрьох? Чи хтось один завжди буде зайвим?»

Квитки на вистави коштують від 120 до 300 грн. Придбати їх можна в касі театру або тут:

Де? Театр Лесі Українки (Городоцька, 36)

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають