LVIV.COM

Grammarly отримала $90 млн інвестицій

Grammarly отримала $90 млн інвестицій

Гроші планують витратити на вдосконалення технології та збільшення кількості клієнтів, пише у прес-релізі компанії.


Що це за компанія?

Grammarly – це українська ІТ-компанія. Вона створює онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги у написанні текстів англійською мовою.

Grammarly отримала $90 млн інвестицій

Це комплексний асистент для особистої та професійної комунікації англійською. Її заснували у 2009 році в Києві українці Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер. Офіси Grammarly розташовані у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері. 

Grammarly отримала $90 млн інвестицій

Куди підуть інвестиції?

Один із основних інвесторів – компанія General Catalyst, до якої приєдналися поточні (серед них – IVP) та нові інвестори.

Grammarly використає отримані кошти, щоб і надалі розширювати охоплення свого продукту та зробити його доступним для всіх охочих. Компанія також продовжить працювати над складнішими аспектами мови та комунікації, зокрема над розвитком нещодавно запущеного детектора тону – для того, щоб надавати користувачам практичні рекомендації щодо його адаптації.

Grammarly отримала $90 млн інвестицій

Також планують пришвидшити розвиток продукту для підтримки потреб корпоративних клієнтів. Ще сервіс суттєво розширив обсяг рекомендацій. Його поради виходять за межі виправлення граматики, щоб допомогти поліпшити чіткість, захопливість та тон письма англійською мовою. Серед них також є рекомендації щодо лаконічності повідомлення, різноманітності обраних слів та інклюзивності мови. 

Є додаток – мобільні клавіатури для iOS та Android. Також доступне браузерне розширення на  Google Docs та Medium.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають