LVIV.COM

Google Workspace – все, що вам необхідно, тепер в одному місці

Google Workspace - все, що вам необхідно, тепер в одному місці

Google Workspace – набір хмарних сервісів, зібраних в єдиному інтерфейсі. Призначений для вирішення будь-яких робочих завдань. Працюйте ще ефективніше, спілкуйтеся, взаємодійте і керуйте з додатками, які добре знаєте.


Неважливо де ви — в офісі чи вдома, чи їдете в транспорті — з будь-якого гаджета легко й оперативно зв’язуйтеся з клієнтами або родиною, вирішуйте важливі питання за допомогою інструментів, зібраних в Google Workspace.

Програми, що входять до складу Google Workspace

• Gmail

Зручна та безпечна корпоративна пошта з новими можливостями. Спілкуйтеся, здійснюйте голосові та відеоконференції, стежте за виконанням проектів, використовуючи можливості спільного доступу до информації.

• Meet

Завдяки функції відеоконференції, ваша команда завжди на зв’язку.

• Chat

Легкий спосіб обміну груповими повідомленнями. Безпечно спілкуйтеся з командою в групових чатах, обмінюйтесь документами та завданнями.

• Calendar

Онлайн-календар для спільної роботи команди дає змогу витрачати мінімум часу на планування завдань.

• Drive

Сховище для безпечного командного доступу до інформації. Зберігати файли, презентації, таблиці і будь-що — зручно та безпечно. Легко працюйте з даними з будь-якого пристрою, діліться з колегами та слідкуйте за роботою інших.

• Docs

Створюйте та редагуйте текстові документи разом з командою. Працювати одночасно з одним документом можуть декілька осіб, а зміни зберігаються автоматично.

• Sheets

Розумні таблиці зі спільним командним доступом. Сумісні зовнішні системи дозволяють працювати з декількома джерелами інформації одночасно. Створюйте будь-який зміст і будьте впевнені в надійному захисті даних.

• Slides

Створювати професійні презентації без сторонніх програм — легко. Створюйте, редагуйте, ділиться з колегами. Працювати над презентацією мають змогу одночасно декілька осіб. А останні дані автоматично зберігаються.

• Forms

Створюйте форми для опитування та анкети безкоштовно. Відповіді від користувачів отримуйте в Google Sheets для зручності їх аналізу.

• Sites Creator

Неймовірні сайти для команди – просто та швидко.

Тепер привабливі сайти для потреб проекту створити легко, без допомоги програмістів та веб-дизайнерів. Створюйте сайти без проблем, а адаптуються вони автоматично на будь-який пристрій.

• Keep

Ефективно працюйте, зберігаючи важливі дані. Встановлюйте нагадування та нотатки, дотримуйтесь плану проектів. Keep допоможе нічого не забути. Всі важливі дані будуть синхронізовані на ваших пристроях, тому вони завжди під рукою.

• Cloud Search

Використовуйте Cloud Search для швидкого пошуку даних. У будь-якому сервісі Google Workspace цей інструмент знайде відповідь на ваші питання.

• Vault

Експортуйте, шукайте, зберігайте дані й документи. Збереження та заборону на видалення ви можете встановити власноруч із будь-якого додатку Google Workspace. Захистіть дані з Google Vault.

• Classroom

Навчайте своїх співробітників. Створюйте курси, роздавайте завдання і стежте за виконанням робіт. Додаток Classroom інтегровано з іншими Google додатками, завдяки чому виводити необхідні файли в робочий простір Classroom просто.

• Jamboard

Плануйте, створюйте, впроваджуйте командні ідеї. Jamboard – сучасний спосіб проведення продуктивних командних зустрічей. Візуалізуйте ідеї, робіть позначки, додавайте картинки, відео, тощо, взаємодіючі з командою навіть в режимі онлайн.

Для кого пакет Google Workspace?

Інструменти, зібрані в Google Workspace призначені для задоволення унікальних потреб будь-якого бізнесу. Залежно від особливостей діяльності, Google Workspace пропонує обрати оптимальний пакет для кожного клієнта.

Поєднуйте кращі функції, працюйте продуктивніше, спілкуйтеся, взаємодійте, керуйте бізнесом з Google Workspace.

Обрати потрібний пакет, підключити і налаштувати Google Workspace вам допоможе офіційний Google Cloud Partner в Україні — компанія Cloudfresh.

Зверніться до Cloudfresh і отримайте вигідні умови на продукти Google, а також бездоганну підтримку на всіх етапах впровадження.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають