LVIV.COM

Google почала співпрацю з українським сервісом бронювання ресторанів

Google почала співпрацю з українським сервісом бронювання ресторанів

Український сервіс попереднього бронювання столиків у ресторанах Allset оголосив про партнерство з Google. Відтепер у Google Maps всі ресторани-партнери Allset відображатимуться із посиланням на Allset.


«Співпраця з Google — це велика перемога і великий виклик водночас. В 2019-му ми очікуємо потужного органічного росту клієнтів та партнерів. А співпраця з Google лише закріпить наші позиції на ринку і допоможе примножити їх кількість. Саме тому ми розширюємо команду, щоб попри масштабування бізнесу і надалі гарантувати якість сервісу Allset», – прокоментував подію СЕO Allset Стас Матвієнко.

Що за сервіс

Allset допомагає ресторанам надавати якісний сервіс і скоротити час очікування на замовлення. З його допомогою відвідувач може зарезервувати столик, замовити страву і оплатити через мобільний додаток ще до прибуття в ресторан.

Додаток доступний в 11 американських містах, включаючи Нью-Йорк, Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Чикаго та Г’юстон.

Компанію заснували у 2015 році й вона залучила $8,35 млн інвестицій на розвиток продукту. Серед її партнерів великі мережі та ресторани США: BJ’s Restaurant & Brewhouse, Buffalo Wild Wings, Bareburger, Pokéworks, Freshii, The Bean, Noon Mediterranean, by Chloe та інші.

Allset має офіси у Києві та Сан-Франциско.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають