LVIV.COM

Google і Facebook знають, яке порно ти дивишся – навіть у режимі “інкогніто”

Google і Facebook знають, яке порно ти дивишся - навіть у режимі інкогніто

Науковці знайшли трекери, які передавали дані про поведінку користувачів технологічним компаніям, ідеться у дослідженні вчених Microsoft Research, університету Карнегі-Меллон та університету Пенсильванії.


Науковці промоніторили 22 484 сайтів з порнографією і виявили, що на 93% є програми-трекери. Ці програми слідкують за вподобаннями та поведінкою користувачів. Потім зібрані дані передавали стороннім компаніям.

Чиї трекери знайшли?

  • Google – 74% сайтів (16638),
  • Oracle – 24% сайтів (5396),
  • Facebook – 10% сайтів (2248).

І навіть якщо ти переймаєшся своєю анонімністю, то режим “інкогніто” приховає твої вподобання від мами, але не від трекерів. Тому твою поведінку на порносайтах все одно побачать і проаналізують.

“Ці порносайти мають більше дбати про дані користувачів, якими володіють, та усвідомлювати, на скільки чутливою є така інформація. Захист цих даних є необхідним для безпеки відвідувачів сайтів. Як ми побачили, ці сайти не потурбувалися про захист даних у достатній мірі”, – каже Елена Маріс з Microsoft Research у коментарі The New Your Times.

Facebook та Google запевняють, що не використовують зібрану інформацію для створення маркетингових профілів користувачів. “Ми не дозволяємо роботу Google Ads на сайтах з дорослим контентом. І ми забороняємо персоналізований показ реклами чи створення рекламних профілів, які базуються на сексуальних інтересах користувачів”, – пояснив представник Google у коментарі Business Insider.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають