LVIV.COM

Fox відклав продовження серіалу “Космос” через звинувачення Ніла Тайсона в сексуальних домаганнях

Fox відклав продовження серіалу Космос через звинувачення Ніла Тайсона в сексуальних домаганнях

Вслід за National Geographic, Fox відклав прем’єру довгоочікуваного продовження науково-популярного шоу «Космос» до закінчення розслідування стосовно ведучого Ніла Деграсса Тайсона, якого звинувачують в сексуальних домаганнях. Є ймовірність, що проект поховають заживо.


На початку минулого року телекомпанії Fox і National Geographic оголосили про повернення на екрани одного з найкращих документальних науково-популярних передач про космос. Звичайно ж, мова про продовження серіалу Cosmos: A Spacetime Odyssey / «Космос: Простір і час» з Нілом Тайсоном, що вийшов у 2014 році. З того моменту багато хто з великим нетерпінням чекав продовження з підзаголовком Possible Worlds / «Можливі світи», яке повинно було вийти в наступному місяці. Але ось зараз телеканал Fox тихо й непомітно змінив свій розклад, прибравши з нього Cosmos: Possible Worlds. Цим кроком керівництво телеканалу ясно дало зрозуміти, що вихід передачі в ефір буде залежати від результатів внутрішнього розслідування звинувачень в сексуальних домаганнях і насильства проти ведучого шоу, астрофізика Ніла Деграсса Тайсона. Тобто, так, існує ймовірність, що в кінцевому підсумку Fox і National Geographic закриють проект.

Нагадаємо, в грудні минулого року телекомпанії Fox і National Geographic почали внутрішнє розслідування за фактом пред’явлених Нілу Тайсону звинувачень в сексуальних домаганнях і насильстві. Відповідну статтю про домагання опублікували 29 листопада на сайті Patheos. У ній кілька жінок, що раніше перетиналися з Тайсоном по роботі або на публічних заходах (колишня асистентка Тайсона Ешлі Уотсон і професор Бакнеллского університету доктор Кейтлін Аллерс), звинуватили телеведучого в неналежній поведінці (непристойних жестах і непрошених дотиках). Роком раніше той же сайт повідомив про звинувачення проти Тайсона в зґвалтуванні (відповідну заяву зробила музикант Тчійя Амет, яка вчилася разом з ним). В результаті телеведучий категорично спростував звинувачення в зґвалтуванні. При цьому, коментуючи звинувачення в неналежній поведінці, він публічно вибачився за можливі провини перед Уотсон і Аллерс, зазначивши, що смутно пам’ятає події тих днів.
Fox відклав продовження серіалу "Космос" через звинувачення Ніла Тайсона в сексуальних домаганнях
Про хід розслідування нічого не повідомляється.

Відзначимо, що National Geographic прибрала Cosmos: Possible Worlds з ефіру незабаром після виходу статті зі звинуваченнями. І те, що Fox зараз вчинила аналогічно, для шанувальників шоу явно нічого доброго не обіцяє. Та ми будемо сподіватися, що в підсумку шоу все-таки вийде.

Джерело: ITC

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають