LVIV.COM

Facebook заборонить таргетувати рекламу про вакансії та нерухомість за віком та статтю

Facebook заборонить таргетувати рекламу про вакансії та нерухомість за віком та статтю

Рекламу про вакансії, нерухомість та кредитні пропозиції заборонять таргетувати за статтю та віком, аби запобігти дискримінації користувачів за цими параметрами. 


Про це йдеться у блозі компанії: “Ми вважаємо, що зміни, які ми оголошуємо сьогодні краще захищатимуть людей у ​​Facebook. Житло, зайнятість і кредитні оголошення мають вирішальне значення для того, щоб допомогти людям придбати нові будинки, почати кар’єру та отримати доступ до кредитів.

Це ніколи не повинно використовуватися для завдання шкоди людям. Це дуже важливо для мене і всіх нас у Facebook, тому що інклюзивність є основною цінністю для нашої компанії”.

На цей крок у Facebook вирішили піти після кількох позовів до суду у минулому році. З компанією судилися кілька правозахисних організацій.

Окрім цього, у соцмережі зменшать кількість опцій для таргетингу: “Мультикультурний таргетинг для них як і раніше недоступний. Крім того, будь-які детальні параметри, які описують або належать до захищених класів, будуть також під забороною”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають