LVIV.COM

Facebook покращить захист приватних даних користувачів

Facebook покращить захист приватних даних користувачів

Тепер можна буде самостійно вирішувати, скільки часу зберігатимуться твої дописи, повідомляє прес-служба соцмережі.


Що відбувається?

У соцмережі Facebook вирішили більше турбуватись про захист особистих даних користувачів. Тому тепер мережа дасть користувачам можливість встановлювати терміни зберігання для приватного контенту (подібно до того, як зараз вона робить з історіями, вони зберігаються 24 години).

Як це?

Це значить, що ти сам вирішуєш, скільки потрібно зберігати повідомлення та дописи. І самостійно виставляти термін видалення контенту. За словами Цукерберга, за наступні кілька років компанія перебудує свої сервіси, включаючи Messenger і WhatsApp, так, щоб вони відповідали цим принципам. Компанія також збирається повністю впровадити в свої сервіси end-to-end-шифрування.

Що каже Марк Цукерберг?

Ключові тези:

  • Ми створили щось на зразок цифрової міській площі, а користувачам потрібно щось більш приватне, на зразок вітальні.
  • Розумію, чому багато людей не вірять, що Facebook зможе або захоче будувати платформу, засновану на приватності, оскільки, якщо чесно, у нас зараз не найкраща репутація в побудові сервісів, що захищають приватність. І ми історично фокусувалися більше на інструментах для відкритості і шеринга. Але ми також і демонстрували, що можемо розвиватися і робити те, що потрібно самим користувачам.
  • Користувачі повинні отримати прості і закриті сервіси, де тільки вони контролюють, хто з ними спілкується, і при цьому бути впевненими, що ніхто чужий не отримає доступ до їх інформації .
  • Приватне листування користувачів повинне бути безпечним, зокрема – зашифрованим end-to-end-шифруванням. Ніхто, включаючи сам Facebook, не може мати доступ до нього.
  • Користувачі не повинні хвилюватися про те, що їх старі повідомлення «вдарять» по ним пізніше. Тому мережа планує дати користувачам можливість встановлювати термін зберігання повідомлень та іншої приватної інформаціі.
  • Facebook не зберігатиме дані користувачів на територіях країн, де порушуються права людини.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають