LVIV.COM

Е-квиток у Львові спершу планують запускати в електротранспорті

Е-квиток у Львові спершу планують запускати в електротранспорті

У трамваях і тролейбусах електронний квиток планують запустити влітку 2019 року, пише Львівський портал.


Що відбувається?

У ЛКП “Львівелектротранс” 12 лютого розглядали пропозиції учасників тендеру на впровадження електронного квитка у громадському транспорті Львова. Участь у тендері взяли п’ять компаній. Пропозиції та компанії перевірятимуть до квітня 2019 року. У травні або червні планують визначити переможця і підписати з ним договір.

Стратегія впровадження електронного квитка у громадському транспорті Львова така:

  • спочатку його запустять у електротранспорті міста. Розпочати монтаж обладнання в електротранспорті мерія планує влітку – на початку осені цього року;
  • після цього е-квиток запустять у комунальних маршрутках, аби приватні перевізники встигли оновити свій автопарк;
  • запроваджувати електронний квиток серед приватних перевізників.

Терміни впровадження:

  • електротранспорт – влітку – на початку осені 2019 року;
  • комунальні маршрути – до квітня 2020 року;
  • ввесь громадський транспорт – травень 2020 року.

“Ми для себе вибудували логістику таким чином, щоб починати з електротранспорту, потім переходити на комунальні автобуси і вже потім – на приватні перевізники. Чому? По-перше, тому, що на електротранспорті вже є безготівкова форма оплати проїзду, і з е-квитком вже буде простіше. По-друге, у нас є достатня кількість трамваїв, щоб не виривати їх із мережі, а щоб ті, які є на обслуговуванні, просто дообладнувати. Після цього можна буде протестувати систему на одному трамваї, на цілому маршруті та йти далі, враховуючи ті коригування, які можуть відбутися. Адже в будь-якому випадку автоматизована система проїзду повинна бути адаптована під наші умови. Логічно почати саме з комунальних автобусів, бо більшість є новим, він працюватиме найближчі років десять. І вже в останню чергу тоді підключати приватних перевізників. Вони якраз матимуть час, щоб оновити свій транспорт. Лише до кінця цього року це  має бути третина всього рухомого складу”, – розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради .

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають