LVIV.COM

Джорж Мартін розповів нові деталі до приквелу “Гри Престолів” – обережно, спойлери!

Джорж Мартін розповів нові деталі до приквелу Гри Престолів - обережно, спойлери!

У серіалі будуть мамонти і білі ходоки. Про це повідомляє Entertainment Weekly.


Фанати “Гри Престолів” можуть приготувати попкорн і носові хустинки. Бо зима близько, хоч надворі розпал літа.

Джордж Мартін, автор книги “Пісня льоду та вогню”, за мотивами якої НВО зняв “Гру престолів”, розповів про нові подробиці приквелу серіалу. Зокрема в нових серіях ще не буде драконів. І тут захникали фанати Матері Драконів. Бідний Дрогон, ех. Однак їх замінять лютововки й мамонти. Їй-богу, Фантастичні звірі і де їх шукати на джорджемартінівський манір.

Також будуть білі ходоки, з якими знову змагатимуться герої.

Тому що у Вестеросі незамінні три речі – ходоки, смерть-кров-секс і лютововки. Ага, ну і ще you know nothing, John Snow. Ніколи не знаєш, кого закатруплять наступним.

А дія в серіалі відбуватиметься на 5 000 років раніше за оригінальний сюжет. У  Вестеросі буде не сім ворожих королівств, а понад сотня.  За словами Мартіна, через це він буде ще більш небезпечнішим місцем, ніж у “Грі престолів” – такий собі Wild West Westeros.

“Та куди вже небезпечніше”, – хмикнуть запеклі фанати ГП.

А нє, є куди. Деяких родинних ліній ще не існуватиме. Наприклад, Ланністерів. Цісьо, я тебе прошу, не ридай за харизматичним Тіріоном! Будь як Серсея в останньому сезоні – стій біля вікна і пий вінішко. І читай новини від МедіаБро.

Натомість Старки, які походять «від перших людей», уже будуть. Також уже буде збудований Кастлер Рок – замок на скелі. Того шо зима си ближит, як каже славнозвісний Нед.

Головні жіночі ролі виконають Наомі Уоттс, Наомі Аккі та Деніз Гоу. Назву приквелу ще офіційно не затвердили. Раніше Мартін пропонував «Довгу ніч». Водночас письменник не проти варіанту «Найдовша ніч».

Тому, бро, готуй калоші, вінішко і вай-фай. Ну, і на приквел гропрестолівський чекай;)

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають