LVIV.COM

Dragon Capital інвестував у IT–компанію з офісом у Львові

Dragon Capital інвестував у IT–компанію з офісом у Львові

Dragon Capital New Ukraine Fund L.P. та Dragon Capital Investments Limited, що входять до групи компаній Dragon Capital стали міноритарними акціонерами Ciklum – міжнародної ІТ-компанії. Про це йдеться на офіційному сайті Dragon Capital.


“Ми вважаємо, що глобальний тренд цифрової трансформації буде і надалі підтримувати зростаючий попит на ІТ-рішення та послуги, а компанія Ciklum має всі передумови та гарні шанси скористатися цими ринковими можливостями”, – заявив Андрій Носок, керуючий директор, співголова напрямку прямих інвестицій в Dragon Capital.

Ciklum заснували у 2002 році, компанія входить до п’ятірки найбільших ІТ-компаній в Україні. Сьогодні в Ciklum працюють понад 3 тисячі фахівців, які надають клієнтам різноманітні послуги, включаючи розробку програмного забезпечення, тестування (QA), інноваційні дослідження та їх розробка (R&D), інтернет речей (IoT), роботу з великими даними (Big Data) та інженерний консалтинг.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційних банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають